Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ailemizin olmazsa olmazları, erkek kardeşlerin canı olan ablalarına en güzel günde birbirinden güzel doğum günü mesajları. Canınız gibi sevdiğiniz ablalarınıza yanında olduğunu hissettirmek için doğum günü mesajları gönderebilirsiniz. Sayfamızda ablaya doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Ablaların bir tanesi, canımın canı olan ablam seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun, en kötü günlerin böyle geçsin.

Sen olmasan ben kiminle uğraşırdım canım ablam. Kim bana sevgiyi öğretir aşılardı. Sonsuz sevgiyle selamlıyorum seni ablacım. Doğum günün kutlu olsun, biricik kardeşin seni asla unutmaz.

Bundan yıllar önce dünyayı bir melek şereflendirdi. Gelirken beraberinde cennetin kokusunu, güzelliğini ve iyiliğini getirdi. O melek sensin ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Ne zaman hastalansam yataktan kalkamasam başımda sabahlardın. Doğum günün kutlu olsun nice yıllara dilerim.

Güzeller güzeli bir abla, bugün onun doğum günü, biricik kardeşinin gülü olan ablacığım. Seni çok seviyorum, birlikte sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dilerim.

Bazen düşünüyorum da sen olmasaydın hayatım ne kadarda sıkıcı olurdu. Sensiz nasıl yaşardım ablacığım. İyi ki varsın ve iyi ki benim ablamsın. Doğum günün kutlu olsun sevgilerle biricik kardeşin.

Doğum günü kızı bugün nasılmış. Biricik kardeşin daha önceden de olduğu gibi doğum gününü unutmadı. Seni çok seviyor ablacığım.

Annemden sonra beni en iyi sen anladın. Beni sahiplendin ve sevginle sardın.

Kız kardeşinden dünyanın en tatlı ablasına sonsuz sevgi ve öpücükler gönderdim. Seni çok seviyorum ablacığım, doğum günün benimde doğum günün nice senelere dilerim.

Ablaların en tatlısı, bir tanesi, kanatsız meleği… Beni bu dünyada en çok seven ablacığım, doğum günün kutlu olsun. Kardeşin seni bir ömür boyu sevecek asla unutma.

Seneler önce bir melek dünyaya geldi. Hayatıma renk kattı, yaşamım oldu, bana annelik yaptı tüm sevgimle yeni yaşını kutluyorum.

Annemin vefatından sonra annem gibi oldun. Sen benim en değerli varlığımsın. Senin olmadığın yerde bir yaşam düşünemiyorum. İyi ki varsın ablacığım seni çok seviyorum.

Annem ve babam oldun okula gitmem için kendi hayatından fedakarlıklar yaptın. Seni çok seviyorum ablacığım.

Ablaların en bir tanesi sen hayatıma girerek bir gökkuşağı gibi renklendirdin. Seninle rengarenk bir hayata sahip oldum. Doğum günün kutlu olsun.

Seni asla ama asla unutmayacağım seninle dünyam renklendi. Şimdi uzaklarda olsan da kalbim senin için atıyor asla unutma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün